Actie Udens College voor Oekraïne gaat langer door
De inzamelingactie van het Udens College voor Oekraïne wordt verlengd en gaat ook deze week nog door. De pop-up winkel in het centrum van Uden blijft open tot en met woensdag.
De school gaat ook door met activiteiten zoals sportlessen en handmassages waar iedereen tegen een vrijwillige vergoeding aan mee kan doen. De opbrengst is bestemd voor Oekraïense vluchtelingen.
Een van hen, Olga, komt dinsdagmiddag ook meehelpen in de winkel. Ze kwam afgelopen week met haar kinderen aan in Nederland nadat ze haar land was ontvlucht.
Iedereen kan bij de winkel terecht om spullen te brengen waar veel behoefte aan is. Het gaat om ingeblikt voedsel, menstruatieproducten, toiletartikelen, hygiëneproducten, babyproducten en babyvoeding. Komende donderdag worden de spullen met een vrachtwagen richting Oekraïne gebracht.