Arnaut Danjuma en Vincent Janssen opgenomen in voorselectie WK
Arnaut Danjuma en Vincent Janssen maken onderdeel uit van de voorselectie van het Nederlands Elftal. Bondscoach Louis van Gaal maakte vrijdag 35 namen bekend die kans maken om mee te gaan naar het WK in Qatar.
Heeschenaar Vincent Janssen speelt op het moment bij Royal Antwerp FC dat getraind wordt door Mark van Bommel. Dit seizoen wist hij zeven keer het doel te vinden voor de Belgische club. De aanvaller zette zijn eerste stappen op het voetbalveld bij SV TOP.
Danjuma komt op dit moment uit voor Villarreal. De Ossenaar is net teruggekeerd van een blessure die hem vier maanden uit de roulatie hield. Vorig weekend was hij met twee doelpunten belangrijk voor zijn Spaanse werkgever. Danjuma speelde in de jeugd bij RKSV Margriet in Oss.
De bondscoach maakt op 11 november bekend welke spelers er meereizen richting Qatar. De selectie mag maximaal uit 26 spelers bestaan.