Badmintonners gaan trainen bij hockeyclub in Heesch
De jeugdspelers van de Heesche Badminton Vereniging kunnen met dank aan Mixed Hockey Club Heesch vanaf 1 mei weer samen trainen. In de buitenlucht.
Jongeren tot en met 18 jaar mogen vanaf 29 april weer samen trainen inde buitenlucht. Het bestuur van de Heesche badmintonclub is na die bekendmaking op zoek gegaan naar mogelijkheden en vond die bij de hockeyclub.
Samen bewegen
Op het sportpark van MCH Heesch aan de Schoonstraat wordt een ruim veld ingericht waarop in kleine groepen getraind kan worden door de badmintonners. Het gaat om alternatieve trainingen om badmintonnen in de buitenlucht lastig is. Het is vooral de bedoeling dat jeugdspelers op een leuke manier samen kunnen bewegen in crisistijd. Daarvoor zijn aparte programma's gemaakt voor jeugd tot en met 12 jaar en de groep van 13 tot en met 18 jaar.
Coronaproof
Om alles coronaproof te laten verlopen is de parkeerplaats omgetoverd tot Kiss-and-ride strook, zijn toeschouwers niet welkom en moeten sporters bij aankomst en vertrek hun handen desinfecteren. Spelers met gezondheidsklachten moeten thuisblijven.
Aanmelden
Jeugdleden van de Heesche Badminton Vereniging kunnen zich tot en met dinsdag 28 april aanmelden voor de trainingen in de buitenlucht. De komende weken wordt nog bekeken of er ook programma's kunnen worden aangeboden voor niet-leden van de vereniging.