Bossche PVV wil weten of college samenwerking met Pels Rijcken wil stoppen
Naar aanleiding van de megafraude bij het kantoor van landsadvocaat Pels Rijcken, wil de Bossche fractie van de PVV weten of het college van Den Bosch de samenwerking met Pels Rijcken stop wil zetten.
De gemeente ’s-Hertogenbosch heeft in de afgelopen jaren gebruik gemaakt van de diensten van Pels Rijcken, blijkt uit technische vragen van de PVV. Daarom wil de partij weten wat er de afgelopen tijd is gedaan om uit te sluiten dat er sprake is of kan zijn van misstanden of onrechtmatigheden bij één of meerdere opgeleverde opdrachten aan Pels Rijcken. Eerder heeft de gemeente Den Haag de samenwerking vanwege alle integriteitsincidenten stopgezet, andere gemeenten volgen dit voorbeeld mogelijk.
Daarnaast wil de PVV weten of het college, net als de partij, vindt dat het onzuiver is om opdrachten te verstrekken aan een organisatie die op deze manier onder vuur ligt vanwege criminele activiteiten.