Boulevard voor een deel weer terug op de Parade
Theaterfestival Boulevard keert voor de editie van dit jaar gedeeltelijk weer terug op de Parade. Het hart van het festival is nog wel in het Zuiderpark, net als vorig jaar.
De organisatie bereidt zich voor op de 38e editie van het evenement. In 2021 werd vanwege de coronamaatregelen uitgeweken naar het Zuiderpark omdat daar meer ruimte aanwezig was. De komende editie is het de bedoeling om op die locatie een wat compacter terrein in te richten.
De grote theater- en muziektent, het BLVRD-theater, keert terug naar de Parade. Vanwege de werkzaamheden op de Parade kan het plein nog beperkt gebruikt worden. De programmering in het Zuiderpark is vooral gericht op de dag en de vroege avond. Op de Parade starten de voorstellingen later en die gaan door tot in de nacht.
Aan het programma wordt nog hard gewerkt. Voorstellingen die al zijn vastgelegd zijn van onder andere Ben Duke/Lost Dog, Schweigman & BERLIN, Joseph Toonga, Donna Chittick, Melanie Demers, Selma Selman en Bo Tarenskeen. Het festival wordt gehouden van 4 tot en met 14 augustus.