Bouwbedrijf Hendriks in Oss ziet winst verdubbelen
Hendriks Bouw en Ontwikkeling in Oss kan terugkijken op een prima jaar 2021, zo blijkt uit de jaarcijfers. De winst werd verdubbeld en kwam uit op 9,2 miljoen euro.
De netto omzet bedroeg 130 miljoen euro, een stijging van ruim 30 procent vergeleken met 2020. Volgens directeur Vincent Hendriks zien de komende jaren er ook positief uit: “We koersen voor 2022 op een omzet van ongeveer 148 miljoen euro waarbij onze orderportefeuille nagenoeg volledig gevuld is. Dit samen met prima projectresultaten en een mooie liquiditeitspositie maakt dat we ook de komende jaren volop kunnen investeren.”
Het bedrijf zegt voorop te willen lopen als het gaat om de veranderingen in de maatschappij, die ook doorwerken in de bouwwereld. Het gaat dan om thema’s als de energietransitie, circulair bouwen, modulair denken, digitalisering en leefbaarheid. Omdat traditionele bouwmaterialen schaarser en duurder worden, wil Hendriks nog meer gaan investeren in circulaire en ‘bio-based’ alternatieven.