Coalitie Bernheze rond, Marius Tielemans vierde wethouder
Edwin Daandels, Rien Wijdeven, Maarten Everling en Marius Tielemans zullen de wethouders worden van de nieuwe coalitie in Bernheze. Het akkoord wordt op vrijdag 27 mei gepresenteerd.
CDA, Lokaal en SP zullen samen in het college blijven. Tielemans zal namens het CDA de vierde wethouder worden. De afgelopen vier jaar deed hij dienst als wethouder in Boekel. Volgens de partijen heeft Tielemans affiniteit met het dorpse karakter. Ook kent hij de regio vanwege de vele gemeenschappelijke regelingen waar Bernheze aan meedoet.
Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan een coalitieverklaring die op 27 mei naar buiten gebracht wordt. Dan wordt ook de portefeuilleverdeling bekend gemaakt. Eerder gaven de partijen al aan te willen investeren in de bestuurskracht van Bernheze met meer focus op de grotere dossiers/regio, dienstverlening en contact met inwoners.