De Berchplaets wil met pakkende slogan nog bekender worden
Dorpshuis De Berchplaets is op zoek naar een pakkende slogan waarmee het zich de komende tijd nog beter kan profileren in Berghem. De slogan is een van de ideeën die naar voren kwamen tijdens het project Berchplaets 2.0.
Het thema ‘bekendheid van het dorpshuis’ kwam daarbij ook ter sprake. De bedoeling is de komende jaren een slogan te gaan gebruiken die echt bij de Berchplaets hoort. Die wordt dan gebruikt op de website, social media, artikelen, posters en filmpjes.
Op Facebook kunnen mensen hun suggesties achterlaten en er wordt al flink op gereageerd. Enkele voorbeelden: ‘De Berchplaets, daor wulde gezien worre!’, ‘De Berchplaets het hart van Berghem’, of ‘Waar ieder welkom is en zichzelf kan zijn’.
Bij het dorpshuis hopen ze op zoveel mogelijk ideeën om uiteindelijk uit te kunnen kiezen.