DOT verliest eerste wedstrijd in zaalcompetitie met duidelijke cijfers
Het is de dames en heren van korfbalclub DOT uit Oss niet gelukt om een goed resultaat te behalen in de eerste wedstrijd van de zaalcompetitie. Tegen MIA werd met 19-28 verloren.
Na tien minuten spelen was de tussenstand al 2-8 voor de Amersfoortse ploeg. Hierna liet DOT zien wakker geschud te zijn. Het team kreeg meer vat op de wedstrijd en kwam beter in hun eigen spel. Dit vertaalde zich ook in een betere score voor de thuisploeg. De spelers wisten de achterstand te verkleinen naar 7-11. Dit stramien wist DOT goed vast te houden tot tien minuten voor het einde van de wedstrijd. Hierna was de strijd gestreden en wist MIA de wedstrijd uit te spelen. 19-28 was het uiteindelijke verdict.
De volgende wedstrijd voor DOT staat op 19 november op het programma tegen Tweemaal Zes uit Maartensdijk dat de eerste wedstrijd gelijk speelde tegen Woudenberg. Aangezien dit de eerste wedstrijd van het zaalseizoen was, staat DOT vanzelfsprekend nog met 0 punten. Op doelsaldo staan ze nu onderaan de competitie.