Dynamico wil zich eerder veilig spelen: 'dan moeten we wel punten gaan pakken'
Aanvoerder Erik Loeffen is er zich bewust van dat het beter moet met Dynamico om het doel voor dit seizoen te halen. "Vorig jaar heeft het lang geduurd voor we uit de gevarenzone kwamen. Het doel is dat we eerder veilig zijn, maar dan moeten we wel punten gaan pakken."
Dat lukte in de eerste twee wedstrijden niet. "Een verlies in de eerste wedstrijd tegen kampioenskandidaat Houten was ingecalculeerd. Tegen Feyenoord hadden we meer gehoopt en eigenlijk ook wel gedacht. Maar het begin was slecht en daar hikten we de rest van de wedstrijd tegen aan."
Verjonging
Pim van Munster is deze zomer toegetreden tot de eerste selectie. Hij combineert dat nog even met de A-junioren, want met dat team kan Dynamico meedoen voor het Nederlands kampioenschap. Van Munster is niet de enige jongeling die regelmatig in de basis staat. "We gaan strijden en knallen en hopen dat we de middenmoot weten te bereiken", zegt Van Munster.