‘Eerste stenen’ voor Woonhoeve in Lith
Op de plek van voormalig gemeenschapshuis De Hoeve in Lith zijn woensdag symbolisch de eerste stenen gelegd voor het nieuwbouwcomplex Woonhoeve dat daar wordt gebouwd. In het complex komen 15 huurappartementen.
Begin volgend jaar kunnen de nieuwe bewoners hun sleutels verwachten. De bouw is al even bezig maar woensdag was er dus nog een officieel moment om bij het project stil te staan. De ‘eerste stenen’ werden gelegd door wethouder Johan van der Schoot, Mike Janssen van Van der Heijden Bouw en Carly Jansen van woningcorporatie Mooiland.
Het complex krijgt drie bouwlagen aan de Pastoor van Hapertstraat en twee aan de kant van het Schuurkespad. Dat gedeelte krijgt ook een groen dak, dat als buffer moet dienen bij zware regenval. Het gebouw wordt van binnen ook maximaal geïsoleerd. Er komen zonnepanelen en een bodemwarmtepomp die moeten zorgen voor de verwarming en verkoeling van de appartementen.