Enthousiasme op Sterrebos groot nu alle kinderen weer tegelijk welkom zijn
"Het is fantastisch om de kinderen weer allemaal te mogen ontvangen", zegt directeur Inge van Mook-Klein Douwel van de Osse basisschool Sterrebos.
De regering besloot dat vanaf vandaag de basisscholen weer met volledige klassen moeten draaien. Dat deed Sterrebos al, maar de klassen werden tot nu toe nog verspreid over verschillende dagen. Nu moet iedereen weer tegelijkertijd naar school.
Al is er nog wel verspreiding in haal- en brengtijden. Kinderen met een achternaam die begint met de A tot en met de L komen tussen 8.15 en 8.30 uur naar school, de andere leerlingen zijn tussen 8.30 en 8.45 uur welkom. Ook bij het uitgaan van de school zijn er twee groepen, namelijk een van 14.30 tot 14.45 uur en een van 14.45 tot 15.00 uur. Leerkrachten in gele hesjes houden in de gaten of iedereen zich houdt aan de afstandmaatregel. Ouders van de groepen 1 tot en met 4 mogen wel op het schoolplein komen, die van de groepen 5 tot en met 8 niet. "Vanochtend was de sfeer goed. Ik heb er echt begrip voor dat iedereen zich zo aanpast. Respect voor de ouders", aldus de directeur.
Bij binnenkomst op Sterrebos wassen en/of desinfecteren de 341 kinderen hun handen.