Extra spitstreinen rijden weer tussen Den Bosch en Oss
Het ging maandagochtend nog met de nodige vertragingen maar er reden in de spits weer twee intercity’s en vier sprinters tussen Den Bosch en Oss. In de andere richting reden behalve de intercity’s drie sprinters.
De NS haalde begin vorige maand per ongeluk de extra sprinters in de ochtendspits uit het rooster. Er was iets misgegaan bij het maken van een nieuwe planning. De afgelopen weken moest er daarom geïmproviseerd worden door de intercity op meer stations te laten stoppen en door extra bussen in te zetten.
De NS heeft de afgelopen weken gewerkt aan een nieuwe dienstregeling die volgende week ingaat. Die is nodig vanwege het grote personeelstekort bij het bedrijf. De nieuwe regeling moet er voor zorgen dat er minder treinen op het laatste moment uitvallen. Op het traject Oss-Den Bosch betekent de nieuwe regeling dat er in de spits weer minder sprinters gaan rijden.