FC Uden vindt in Jeroen van Kampen nieuwe trainer
Voetbalvereniging FC Uden heeft een nieuwe trainer gevonden voor het vaandelelftal. Vanaf volgend seizoen staat Jeroen van Kampen aan het roer als hoofdtrainer.
De trainer uit Arnhem heeft een contract getekend voor één jaar met een optie op een tweede seizoen bij FC Uden.
Van Kampen heeft dertig jaar ervaring in het amateurvoetbal. Hij was vooral trainer van clubs in de regio Maas en Waal. De trainer was op zoek naar een club buiten die regio en kwam om die reden bij FC Uden terecht.
"Niet weer naar dezelfde clubs toe als dat ik al jaren doe. Nieuwe mensen, nieuwe clubs, nieuwe scheidsrechters, nieuwe inzichten dat is wat ik zoek en waar ik aan toe ben. Bovendien hoorde ik van bevriende trainers die in het verleden in Brabant hebben getraind enthousiaste verhalen, dat wil ik graag zelf gaan ervaren", zegt Van Kampen daarover op de website van de Udense club.
De Arnhemmer is momenteel trainer van AVIOS/DBV uit Alphen.