Geffen krijgt mogelijk een eigen bibliotheek
Geffen krijgt waarschijnlijk een eigen bibliotheek. De NOBB is in gesprek met verschillende partijen om er een te verwezenlijken.
Als Geffenaren nu een bezoek willen plegen aan een bibliotheek moeten zij naar Heesch of het centrum van Oss afreizen, maar daar komt mogelijk verandering in. Volgens de NOBB zijn de gesprekken in een beginstadium. Op welke termijn de locatie zou openen en waar de bibliotheek in Geffen gaat vestigen is nog niet bekend, maar er zijn meerdere opties mogelijk.
Zo is volgens Maaike van der Burgt, vestigingsmanager van de NOBB, gemeenschapshuis De Koppellinck een potentiële kandidaat is. Het kan ook een bibliobus worden volgens Van der Burgt. "Het zijn eigenlijk allemaal nog maar leuke ideeën, maar nog niks concreets. Het kan ook zomaar zijn dat er geen bieb komt, maar dat hopen we niet natuurlijk", vertelt de vestigingsmanager.