Gelukkig … een nieuw seizoen van Gelukkig hebben we de foto’s nog op Dtv
De veelgeprezen historische serie Gelukkig hebben we de foto’s nog keert komende vrijdag terug bij Dtv Oss-Bernheze. Erfgoedspecialist Jurgen Pigmans van het Stadsarchief Oss leidt de kijker zes vrijdagen vanaf 19 uur rond op bijzondere plekken in de regio en laat aan de hand van foto’s zien hoe die plekken er vroeger uitzagen.
Het is inmiddels alweer de vijfde serie van zes afleveringen van deze bijzondere productie van het Stadsarchief Oss en Dtv Nieuws. Uiteraard laat Pigmans weer veel foto’s zien uit de collecties van het archief. En net als in de eerdere seizoenen krijgt hij ook in deze editie weer de medewerking van enkele prominente ‘deskundigen van dienst’.
Sleeptouw
In de eerste aflevering komen het TBL en het kasteel van Oss uitgebreid aan bod. In de volgende afleveringen neemt Pigmans de kijker op sleeptouw in onder meer Maren-Kessel, Vorstenbosch en Haren. Elke aflevering is van vrijdag 19 uur tot zaterdag 19 uur op Dtv Oss-Bernheze te zien in de carrousel met de nieuwsuitzending. De afleveringen komen ook allemaal op de pagina Gemist van de website van Dtv Nieuws. Daar zijn ook alle voorgaande afleveringen terug te vinden.

Jurgen Pigmans van het Stadsarchief Oss (rechts) en Joris de Zwart van Dtv bij de opnames van het programma