Groep 8 van vorig schooljaar voert alsnog eindmusical op
De kinderen van groep 8 van Kindcentrum Aventurijn in Uden stonden afgelopen dinsdag op de planken voor hun afscheidsmusical. Het ging om de lichting van vorig schooljaar. Coronabesmettingen in de groep en gezinnen van de kinderen was voor de zomervakantie de reden voor uitstel.
De leerlingen waren voor de zomervakantie al druk aan het repeteren. Maandag 19 juli zou de datum zijn van de grote show. Door de coronabesmettingen werd al snel besloten de opvoering naar donderdag in diezelfde week te verplaatsen. Toen ook dat niet haalbaar bleek, werd na creatief denkwerk van het team en ouders uitgeweken naar dinsdag 7 september.
Expeditie Beachclub
Tegen 19.00 uur waren kinderen, leerkrachten en begeleidende ouders helemaal klaar voor Expeditie Beachclub. Het werd voor de schoolverlaters alsnog een onvergetelijke avond. Aventurijn is blij dat de leerlingen op een passende wijze afscheid hebben genomen van hun basisschool. In juli was er voor dezelfde leerlingen al wel een drive-thru.