Hoessenbosch Festival start met kaartverkoop
De organisatie van het Hoessenbosch Festival heeft de eerste namen voor de aankomende editie bekendgemaakt. Onder anderen Jannes, Darkraver en Crazy Little Thing geven op 3 en 4 september acte de présence in Berghem.
Vorig jaar werd het festival afgelast vanwege de coronamaatregelen. Een domper aangezien het Hoessenbosch Festival zijn vijfjarig jubileum zou vieren. Dat willen ze dit jaar alsnog doen. “We hebben de line-up van vorig jaar door kunnen schuiven naar deze editie. Gelukkig dachten de artiesten met ons mee waardoor wij voor iedereen een mooi programma aan kunnen bieden”, zegt Cor Strijbosch van de organisatie.
Ondanks de geldende maatregelen heeft Strijbosch vertrouwen in het doorgaan van het festival. “We merken dat andere festivals in de buurt al volgeboekt zijn. Mede daarom hebben we komend jaar zowel op vrijdag- als zaterdagavond de leeftijdsgrens op 18+ gezet. Maar als de maatregelen nog steeds van kracht zijn, gaat het festival niet door. Wij kunnen het niet organiseren binnen de beperkingen.” Mocht het afgelast worden, blijven de kaartjes geldig voor het volgende jaar. De kaartverkoop start op maandag 22 maart 12.00 uur.