HVCH loopt hoofdtoernooi KNVB-beker mis na nederlaag tegen De Treffers
HVCH heeft zich niet weten te kwalificeren voor het hoofdtoernooi van de KNVB-beker. De Heesche voetbalclub verloor woensdagavond in de laatste voorronde een thuisduel tegen De Treffers (1-3).
In de openingsfase waren er enkele felle duels op het Heesche kunstgrasveld. Thuisploeg HVCH liet zich een aantal keer aanvallend zien, bijvoorbeeld met een schot in het zijnet. Aan de overzijde keerde keeper Desny Royendijk een inzet van De Treffers. Halverwege de eerste helft ging het bij de tegenstander uit Groesbeek beter lopen. HVCH was aangewezen op verdedigen.
Het eerste doelpunt viel voor de bezoekers. De eerste inzet werd nog tegen gehouden, maar de rebound van Jordy Thomassen was raak. Vlak voor rust volgde een goede aanval over links waarna Willem den Dekker het beslissende zetje gaf (0-2). In de tweede helft ging De Treffers verder waar het gebleven was.
Al snel volgde de derde treffer via Gavin Vlijter. Hij schoot later ook nog tegen de lat. Invaller Milan Raijmaekers had de 1-3 op de schoen, maar raakte de keeper. HVCH kreeg nog meer kansen op een eretreffer, maar ze gingen er niet in. Aan het slot raakte De Treffers nog de paal. In de op een na laatste minuut raakte De Treffers nog de paal. Vlak voor het einde kwam de eretreffer er nog, een hakje van debutant Jan van Lieshout (1-3).
Ondanks de uitschakeling voor het landelijke bekertoernooi is cupvoetbal dit seizoen niet voorbij voor HVCH. De ploeg van trainer Marc van de Ven doet ook nog mee in de districtsbeker. Daarin speelt het op zondag 22 oktober thuis tegen RKSV Rhode uit Sint-Oedenrode.
Dinsdagavond wist OJC Rosmalen zich wel te plaatsen voor het hoofdtoernooi. Ze wonnen een uitwedstrijd tegen CSV Apeldoorn met 1-3.