Kay Tejan keert terug in het shirt van TOP Oss, FC Sheriff licht optie niet
Kay Tejan zal terugkeren naar TOP Oss. FC Sheriff huurde de aanvaller met een optie tot koop. De Moldavische club licht die laatste optie niet.
Het was de laatste weken al de vraag of Tejan terug richting Oss zou komen. De huurovereenkomst loopt tot 31 december. In Moldavië kwam de spits weinig aan spelen toe. In de laatste wedstrijd op bezoek bij Heracles Almelo werd Tejan al gespot op de tribune.
Technisch directeur Klaas Wels reageert als volgt op de terugkeer van Tejan:
Tejan speelde 1 seizoen in het ‘Osse kuipje’. Met zijn 14 treffers groeide hij uit tot een belangrijke steunpilaar voor het team. Daarmee speelde hij zich in de kijken van FC Sheriff die de aanvaller voor een halfjaar huurde. Een succes werd het niet. Hij speelde slechts 8 keer in de competitie waarvan hij 2 maal startte in de basis. Zijn laatste minuten maakte Tejan op 23 oktober.