Koren uit de regio zingen voor Oekraïne
Zeven koren uit Oss, Maashorst en Bernheze treden op 22 mei op in de Sint-Sebastianuskerk in Herpen, speciaal voor Oekraïne. Met het benefietconcert wordt geld opgehaald voor hulp aan Oekraïense vluchtelingen.
Voices for Hope is de titel van het evenement dat zondag 22 mei van 14.30 tot 16.00 uur duurt. Alle deelnemende koren zingen drie liederen uit hun eigen repertoire. Onderwerpen die daarin terug komen zijn vrede, hoop, liefde en vriendschap.
De koren die meedoen zijn Koor Cordaad uit Ravenstein, het gregoriaans koor uit Heesch, het gregoriaans mannenkoor uit Schaijk, zangvereniging De Loreley uit Zeeland, Koor Schalmei uit Schaijk, het uitvaartkoor van de parochie Johannes de Doper en het gemengd koor van de Sint-Sebastianuskerk uit Herpen.