Kunstation Uden keert terug op oude locatie
Galerie Kunstation mag weer terugkeren naar het pand aan de Prior van Milstraat in Uden. Twee jaar geleden moest de galerie abrupt plaatsmaken voor een priklocatie. Nu krijgt Kunstation een gedeelte van de ruimte terug.
De organisatie wil begin maart openen met de eerste expositie. Door de beperkte ruimte heeft Galerie Kunstation gekozen voor een nieuw concept, waarbij iedere vier werken een nieuwe expositie wordt tentoongesteld.
Er zal ongeveer 200 m2 aan expositieruimte beschikbaar zijn, een fractie van de 1000 m2 die voor het vertrek beschikbaar was. De galerie is, net als voorheen, alleen in de weekenden open.
Ook zal drie keer per jaar een kunst-outlet plaatsvinden met kunst van diverse kunstenaars en verzamelaars.
In juli 2022 gaf Jac Janssen van Kunstation nog aan dat “de kans nihil” was dat Kunstation weer terug zou keren in het pand, dat vanaf augustus jl. weer vrij zou zijn.