Meer afvalcontainers in Den Bosch voorzien van graffitikunst
Nog eens 76 afvalcontainers op 23 locaties in de gemeente Den Bosch worden ‘gepimpt’ en voorzien van graffiti-kunstwerken. De Afvalstoffendienst en Kings of Colors slaan daarvoor de handen ineen.
Het kunstproject werd eerder al uitgevoerd op het Goulmy en Baarplein. Een oproep voor meer suggesties leverde 154 reacties op. Eind deze maand worden containers op het Rivierenplein onder handen genomen. Kings of Colors is een collectief van Bossche straatkunstenaars die al op diverse locaties hun werk hebben uitgevoerd. De opgefleurde containers moeten straten en wijken er beter uit laten zien, zo is ook het idee van de gemeente. Ook moet het bewoners aansporen hun afval echt in de containers te gooien en niet ernaast.
Het project wordt nu uitgevoerd op de volgende locaties in verschillende kernen: het Rivierenplein, Kapelaan Koopmansplein, Akeleistraat, Vlinderlaan, Abel Tasmanstraat, Veldwijkstraat, Het Wielsem, Zuiderpassage, Brink, Canadasingel, Ketsheuvel, Pastoor van Thiellaan, Bernadettestraat, Wilhelminaplein, Copernicuslaan, Dien van Hemertstraat, Kerkstraat, Duyn en Daelseweg, Brugstraat, Oude Vlijmenseweg en Achter de Dorpsstraat.