Mees Laros tekent eerste profcontract bij FC Den Bosch
Mees Laros (18) heeft zijn eerste profcontract getekend bij FC Den Bosch. De verdediger is voor tweeënhalf jaar vastgelegd.
Laros maakte sinds zijn negende deel uit van de jeugdopleiding van de club. Afgelopen zomer werd hij door trainer Tomasz Kaczmarek bij de A-selectie gehaald. Zijn debuut in het eerste elftal maakte Laros in de eerste wedstrijd van het seizoen tegen TOP Oss.
Mees Laros is uiteraard erg blij dat hij zich nu echt profvoetballer mag noemen: “Ik ben dankbaar voor de kansen die ik heb gekregen. Daar heb ik natuurlijk ook keihard voor gewerkt, maar het is niet vanzelfsprekend dat dat beloond wordt met een contract. Inmiddels heb ik mijn persoonlijke doelen wel een beetje bijgesteld. Meer speelminuten en wedstrijden achter mijn naam zetten dan de vier die er nu staan, dat is het streven. Ik wil laten ziendat ik het eerste waard ben en ik wil van waarde zijn voor het team.”
Sleutelfiguur
Technisch manager Yousuf Sajjad ziet een mooie toekomst weggelegd voor Laros: “De overstap van de jeugd naar de A-selectie is een behoorlijke transitie. Hiervoor nemen we de tijd, maar Mees heeft het in zich om een sleutelfiguur te worden in FC Den Bosch 1. Daar werken we met elkaar naartoe. De jeugdopleiding verdient een groot compliment voor de bijdrage die zij hebben gehad in de ontwikkeling van Mees.”