Na 5,5 jaar sluit Toon zijn vermiste hond Luca weer in de armen
Een bijzonder moment voor Toon deze week. 5,5 jaar geleden raakte zijn hond Luca vermist in Wamel. Deze week werd het beestje gevonden in Macharen en konden dier en eigenaar weer herenigd worden.
Lange tijd dacht Toon dat Luca was meegenomen. Verschillende oproepen in groepen leverden geen resultaat op. Inmiddels was het 5,5 jaar gelden dat Luca verdween. Tot maandag.
Dierenambulance Maasland kreeg een melding van een gevonden hond. Bij het uitlezen van de chip kwam de dierenambulance erachter dat het om Luca ging. De baasjes werden gebeld en stapten direct in de auto.
(Tekst loopt verder onder de facebookpost)
Ondanks het verstrijken van de tijd, herkende Luca de eigenaren direct. Waar de hond in die tussentijd is geweest blijft waarschijnlijk onduidelijk. Maar Toon en Luca zijn blij elkaar weer gevonden te hebben.