Nog ‘schoonheidsfoutjes’ na herinrichting Marktstraat Uden
Prima dat de Marktstraat in Uden opnieuw is bestraat en heringericht, maar de fietsstrook zorgt nog steeds voor problemen voor fietsers, voetgangers en mensen in een rolstoel. Dat zegt de Adviesraad Sociaal Domein Uden (ASD) en ook Fiets Forum Uden wijst op het probleem.
Deze ‘schoonheidsfoutjes’ zouden op korte termijn opgelost moeten worden. Het gaat met name om het gebied voor voetgangers en fietsers bij de terrassen van Ons Caffeej en ’t Stulpke. Tijdens de markt op maandagmorgen wordt het fietsgedeelte in beslag genomen door busjes en kramen van marktkooplui. En dat zorgt volgens ASD voor gevaarlijke en onwenselijke verkeerssituaties.
Dat probleem bestaat al enkele jaren maar is na de herinrichting dus nog niet opgelost. In een brief aan wethouder Verkuijlen wordt de gemeente Uden opgeroepen alsnog iets aan de situatie te doen.