Oss krijgt herinneringsmonument 

De gemeente Oss krijgt een herinneringsmonument dat troost moet bieden aan Ossenaren die een kind hebben verloren.

Aanleiding voor dit monument is het spoorongeval van 20 september 2018 waarbij vier kinderen omkwamen. Het monument komt te staan in het Elzeneindpark bij de Coornhertstraat/Joost van den Vondellaan. Volgens de gemeente is dit een geschikte plek.

Het monument krijgt de naam Vlinderboek en is er straks voor iedereen uit onze gemeente die een kind mist

Wobine Buijs, burgemeester

Burgemeester Wobine Buijs: “In de dagen na het spoorongeval deelden vele Ossenaren hun eigen verhaal en gaven aan behoefte te hebben aan een plek waar ze troost kunnen vinden. Het monument krijgt de naam Vlinderboek en is er straks voor iedereen uit onze gemeente die een kind mist.”

De onthulling van het monument is op vrijdag 20 september 2019.

advertentie <p>Banner Trined 0719</p>

Lees ook deze artikelen