Ossenaren krijgen opnieuw 500 euro extra energietoeslag
Huishoudens met een laag inkomen krijgen ook dit jaar weer een extra energietoeslag van 500 euro van het Rijk. De gemeente Oss gaat het geld overmaken tussen 21 en 28 februari.
Het geld is bestemd voor inwoners die vorig jaar ook al zo’n toeslag kregen. Zij krijgen de 500 euro automatisch van de gemeente. Ook mensen die voor vorig jaar een toeslag hebben aangevraagd, maar nog geen reactie hebben gehad, hoeven niets te doen. Als ze de energietoeslag voor 2022 ontvangen dan krijgen ze meteen ook de 500 euro extra.
De wet voor de energietoeslag wordt pas in juni verwacht maar gemeenten hoeven daar niet op te wachten om het geld uit te mogen keren. Zodra er meer bekend is over de regeling voor 2023, dan is dat te lezen op de website van de gemeente.