Ouderen Songfestival voor het eerst ook in Oss, dus Berry Reijnen doet weer mee
Theater de Lievekamp in Oss speelt dit jaar voor het eerst een belangrijke rol bij het landelijke Ouderen Songfestival. Op 20 juni is er in Oss een kennismakingsavond voor geïnteresseerde deelnemers en in het najaar worden er ook een voorronde en een prefinale gehouden.
De Osse zanger Berry Reijnen deed al vier keer mee aan de wedstrijd. Een paar weken geleden was in Amsterdam de finale van de 30e editie en daar behaalde hij de tweede plaats.
Het is geen toeval dat de organisatie nu in Oss terecht is gekomen. “Ze wilden graag wat meer landelijke bekendheid krijgen, ook in het zuiden. En toen zei ik dat ik wel even een balletje op wilde gooien bij De Lievekamp”, zegt Reijnen. Via stadsprogrammeur Lobke van der Sanden was het daarna snel geregeld.
Vijfde deelname
De Lievekamp krijgt dus meteen een grote rol bij de zangwedstrijd voor senioren. En natuurlijk móet Berry Reijnen dan ook weer mee gaan doen, voor de vijfde keer inmiddels: “Als het in mijn eigen stad gebeurt dan kan ik natuurlijk niet achterblijven”, lacht hij. “En ik werd al een keer derde en laatst zelfs tweede, dus wie weet wat er nog gebeurt!”