Overlast in Bitswijk Uden, zijspiegel auto vernield
Een zijspiegel van een Toyota Aygo in de Bitswijk in Uden is dinsdagavond vernield. De eigenaar van de auto uit zijn frustraties op Facebook.
“Ik ben hier niet zo blij mee. Ik heb niemand toestemming gegeven voor het vernielen van mijn auto”, vertelt Mike de Ridder. Op de auto is ook een voetafdruk te zien. De eigenaar van de Toyota Aygo vraagt op Facebook of mensen iets gezien of gehoord hebben, want de dader heeft zich nog niet gemeld.
Volgens De Ridder is het niet de eerste keer. “Ik heb van mensen gehoord dat het bij meerdere auto’s is gebeurd.”
De Ridder geeft ook aan dat er de laatste tijd een toename is aan overlast in de Bitswijk. “Vrijwel elke week, vaak van woensdag tot en met zondag, is het altijd gegil en geschreeuw tijdens de nachtelijke uurtjes.”