Plan voor 55+-woningen in Nulandse Kloosterstraat
Woningcorporatie Mooiland wil twintig 55+-woningen realiseren in de Nulandse Kloosterstraat en heeft hiervoor een koopovereenkomst getekend met parochie de Goede Herder voor de aankoop van de grond.
Het gaat om twintig sociale huurappartementen die gebouwd moeten worden tussen de locatie van BrabantZorg en de nieuwe Hazenkamp. De parochie heeft op 23 juli met Mooiland een overeenkomst getekend voor overname van de grond, maar wil wel dat mensen van 55 jaar of ouder voorrang krijgen bij het toewijzen van een woning.
Om de woningen te realiseren is het wel nodig dat de gemeente ‘s Hertogenbosch het bestemmingsplan wijzigt. Het plan voor de huurappartementen wordt de komende periode verder uitgewerkt in samenspraak met buurtbewoners en de dorpsraad van Nuland.