Rallyrijder Kevin van Deijne uit Zeeland op het podium in ELE Rally
De Zeelandse rallyrijder Kevin van Deijne heeft samen met Hein Verschuuren de tweede plaats behaald in de 58e ELE Rally die werd verreden rondom Son. Daarmee doen ze goede zaken in de strijd om het Open Nederlands Rally Kampioenschap.
Het duo rekende namelijk af met de belangrijkste rivalen die het volledige seizoen gaan rijden, de Duitsers Satorius en Rostek. Van Deijne en Verschuuren waren na afloop toch niet helemaal tevreden. Ze werden namelijk al voor de derde keer op rij tweede in de ELE Rally, en ze hadden nu graag eens de titel binnengehaald.
Op de vrijdagavond liet het duo de nodige tijd liggen die in het verdere verloop van het evenement niet meer helemaal ingehaald kon worden. De derde ronde van het Open Nederlands Rally Kampioenschap is over twee weken de Vechtdal Rally die wordt gehouden in de omgeving van Hardenberg.