Relschoppers uit Den Bosch melden zich bij politie
Vier Bosschenaren hebben voorkomen dat zij vrijdag herkenbaar in beeld worden gebracht als relschopper bij de derby FC Den Bosch-TOP Oss. Zij zijn zelf naar de politie gegaan.
Op 18 november gaf de politie de relschoppers nog twee weken de tijd zich te melden zonder dat zij met hun hoofd in beeld worden gebracht.
Na afloop van de wedstrijd op 17 september zochten supporters van de twee voetbalclubs elkaar op in het stadion. Er ontstond een agressieve en dreigende situatie waarbij vernielingen zijn aangericht. Een van de stewards werd mishandeld en liep een hoofdwond op. Ook twee agenten raakten lichtgewond. Daarna zochten supporters buiten het stadion de confrontatie met elkaar op.
Vorige week maakte de politie bekend dat er elf nieuwe verdachten zijn aangehouden. Daarvoor was al een elftal opgepakt.