Saller, met eigenaar in Volkel, nieuwe kledingsponsor TOP Oss
Het Duitse merk Saller is vanaf komend seizoen de kledingsponsor van TOP Oss. De Osse club en het kledingmerk tekenen een overeenkomst voor drie jaar.
Marco van der A, eigenaar van Saller Nederland en importeur van het merk voor de Nederlandse markt, is verheugd over de samenwerking. “Ik kom uit Volkel, waar onze showroom ook zit. Dat ligt dichtbij Oss en dus ken ik TOP Oss ook goed. Het is prachtig om met een profclub uit onze eigen regio zo’n samenwerking aan te gaan. De komende jaren willen we er alles aan doen om TOP Oss en Saller samen naar nieuwe hoogten te brengen.”
Naast TOP Oss spelen spelers van Helmond Sport al in shirts van Saller. Verder is het merk bekend van voetbalclubs die in de Tweede Bundesliga in Duitsland spelen.