Spektakel alom bij Geffense variant Cirque du Soleil
De leden van muziekvereniging W.I.K. uit Geffen zijn op dit moment erg druk bezig met de repetities. Over twee weken wordt sporthal de Geer namelijk omgetoverd tot een heus circus.
Cabaret, spanning, sensatie en sport. Het komt allemaal voorbij in de twee uur durende show van Cirque du WIK. “De muziekvereniging viert het zestigjarig bestaan. Het leek ons een leuk idee om dan een eigen circus op te tuigen”, aldus Willem van Nistelrooij die de kartrekker was voor Cirque du WIK.
(Tekst loopt verder onder de video)
Geffense verenigingen
W.I.K. speelt het geheel aan elkaar en tussendoor vinden de acts plaats. Die worden door verschillende clubs en verenigingen uitgevoerd. “We hebben andere verenigingen uit Geffen gevraagd of ze ook mee wilden doen. Daar kwamen behoorlijk wat reacties op”, vertelt Van Nistelrooij trots.
Een daarvan kwam van gymvereniging Geffen. “Wij hoefden daar niet lang over na te denken. Gymen en het circus passen heel goed bij elkaar”, aldus Vanessa van Herpen. Van Nistelrooij vindt het mooi om te zien dat diverse verenigingen uit het dorp aanhaakte. Volgens hem ontstaat daardoor weer het dorpsgevoel.
De deuren van Cirque du WIK zijn geopend in het weekend van 21 en 22 mei. Kaarten zijn te koop bij Wilma’s Kadoshop & Slijterij.