'Sproeiers en sponzen bij De Maasdijk heel erg welkom'
De organisatie van De Maasdijk roept aanwonenden aan de route op te zorgen voor verkoeling voor de deelnemers. Zaterdag wordt een temperatuur van 33 graden voorspeld.
"Wij zouden het leuk maar vooral nuttig voor de deelnemers vinden om een oproep te doen", zegt Paul van den Heuvel van De Maasdijk. "Woon je aan één van de routes? Leg dan een tuinslang buiten, zet een sproeier aan, reik deelnemers een kartonnen beker water of een natte spons. Je helpt ze daar heel erg mee!"
Bij het aanzetten van een sproeier, geeft Van den Heuvel de tip mee om 'm zo in te stellen zodat de deelnemers zelf kunnen kiezen of ze er gebruik van willen maken.
Onderdelen
Op zaterdagmiddag staan onder andere de Family Color Run en kwart triatlon op het programma. In de avond is de marathon, 10 kilometer inlineskaten en steppen, de 10 van Nellen en even voor middernacht de start van de Kennedymars 80 van de Osse Maaskant.
Ook zondag zijn er meerdere onderdelen. Dan komt de thermometer uit rond de 23 graden met kans op regen en onweersbuien. De Maasdijk is voor het eerst deel van de Osse Zomerfeesten met de finish van meerdere onderdelen op de Heuvel in Oss.