Sterke tweede helft bezorgt DOT eerste punten in de zaal
In de derde speelronde van het zaalseizoen hebben de korfballers van kv DOT uit Oss hun eerste overwinning geboekt op eerste klasseniveau. Een sterke tweede helft zorgde voor een 26-20 overwinning op Reehorst'45.
DOT begon het zaalseizoen met twee nederlagen tegen twee van de titelfavorieten. Afgelopen zaterdag trad DOT in eigen huis aan tegen het eveneens puntloze Reehorst'45 uit Ede.
De wedstrijd kwam moeizaam op gang. DOT wist na ruim 15 minuten wel op een 2-0 voorsprong te komen, maar de gasten trokken dit vrijwel meteen weer gelijk. Na een moeizame en saaie eerste helft van beide ploegen is ook bij rust de stand nog gelijk: 6-6.
In de tweede helft komen beide ploegen direct los. Het aanwezige publiek wordt getrakteerd op een spetterende helft, waarin DOT halverwege de leiding pakt. Tactische wissels helpen DOT aan een doelpuntenregen. Invaller Lotte van der Sanden had een belangrijk aandeel.
De Ossenaren stijgen met de zege naar de vierde plaats. Volgende week reist de selectie af naar Utrecht waar het nog puntloze HKC hen wacht.