Svitolina naar tennistoernooi Rosmalen, David Goffin en Alec Deckers in kwalificatietoernooi
De Libéma Open in Rosmalen heeft een aantal nieuwe namen toegevoegd aan een toch al goedgevuld rijtje topspelers. De voormalige nummer drie van de wereld, Elina Svitolina, keert terug door middel van een wildcard. Zij wordt gecoacht door Raemon Sluiter en komt terug nadat ze in oktober vorig jaar moeder werd. In 2018 won ze de WTA Finals.
Ook de Belgische David Goffin zal te zien zijn in het kwalificatietoernooi. De Belg komt op 10 en 11 juni als eerste in actie. De voormalige nummer 7 op de ATP-wereldranglijst was in 2015 nog finalist op Libéma Open.
Onder de Nederlanders nemen Gijs Brouwers en Alec Deckers deel. Die laatste kreeg een wildcard van de organisatie, en is de zoon van Richard Krajicek – de enige Nederlandse winnaar van een Grand Slam ooit (Wimbledon in 1996).
Bij de vrouwen keert Coco Vandeweghe terug. De 31-jarige Amerikaanse tennisser won twee keer het Rosmalense tennistoernooi.