Werk aan veelbesproken kruispunt Heesch gaat beginnen
De gemeente Bernheze start maandag met de aanleg van een rotonde op het kruispunt van de Graafsebaan-Elzenseloop in Heesch.
Het is een veelbesproken plek, omdat daar in maart twee monumentale eikenbomen voor moesten worden gekapt.
De rotonde is onderdeel van de grote herinrichting van de Graafsebaan die vorig jaar begon en die nu in de eindfase is. Het werk aan de rotonde gaat duren tot en met 21 augustus en wordt nog onderbroken door de zomervakantie. Tijdens de werkzaamheden wordt het verkeer omgeleid.
Voor de omgekapte bomen komt er trouwens nog een blijvende herinnering, gemaakt van het hout van de bomen. Er komen een voetgangersbrug en twee banken en nog een bijzonder element, ook in de vorm van een bank.