Zeskamp aftrap jubileumweekenden Margriet
Voetbalclub Margriet uit Oss viert een jaar na het 75-jarig bestaan dan eindelijk echt het jubileum. Onder een stralende zon was het prima weer voor een zeskamp inclusief waterglijbaan.
De jeugdleden van de club gingen bijvoorbeeld snel naar de bel, een spel bekend van het televisieprogramma Te land, ter zee en in de lucht.
De zeskamp werd ook in het verleden van de club veelvuldig georganiseerd. Bij veel actieve leden die vroeger mee hebben gedaan zijn de herinneringen nog altijd levend. Zondag mogen ook de senioren zich wagen aan de zeskamp. Al hebben zij naar verwachting minder goed weer.
Andere activiteiten
Volgend weekend is er een walking footballtoernooi, reünie, interne feestavond en een jubileumwedstrijd waarbij oud-spelers nog een keer de wondersloffen uit het vet halen.