Over Dtv / Mfm Brabant

De publieke omroepen van Oss-Bernheze, ’s-Hertogenbosch en Uden werken nauw met elkaar samen. Dat doen ze onder de merknamen Dtv en MFM Brabant. Alle drie de omroepen zijn losstaande organisaties met een eigen Raad van Toezicht en een eigen Programmaraad. Alle drie de omroepen zenden op televisie uit via een eigen tv-kanaal. De omroepen van Oss-Bernheze en Uden verzorgen gezamenlijk de radiozender MFM Brabant. 

Dtv Oss-Bernheze

De Stichting Omroep Maasland is de publieke omroep voor de gemeenten Oss en Bernheze.

Hoofdredactie
Dan Wildeman, dan@dtvnieuws.nl

Eindredactie
Patrick Huisman, patrick@dtvnieuws.nl
Rochelle Moes, rochelle@dtvnieuws.nl

Redactie
Roy van den Busken, roy@dtvnieuws.nl
Gerd Jansen, gerd@dtvnieuws.nl
Matthijs van Lierop, matthijs@dtvnieuws.nl 
Frank Spijkers, frank@dtvnieuws.nl
Jos Verkuijlen, jos@dtvnieuws.nl
Wilco Zonneveld, wilco@dtvnieuws.nl

Coördinatie burgercorrespondenten
Laura de Jong, laura.dejong@dtvnieuws.nl

Verkoop
Rik Borsboom, sales manager, 06-150 800 80, rik@dtvnieuws.nl
Ans Janssen - van den Boom, binnendienst, ans@dtvnieuws.nl
Puck van Doorn, accountmanager, puck@dtvnieuws.nl

Camera/montage
Martijn Janssen, martijn@dtvnieuws.nl
Joris de Zwart, joris@dtvnieuws.nl

ICT/Techniek
Mark van Leest, mark@dtvnieuws.nl

Directie
Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl

Dtv Den Bosch

De Stichting Dtv Den Bosch is de publieke omroep voor de gemeente ’s-Hertogenbosch.

Hoofdredactie
Dan Wildeman, dan@dtvnieuws.nl

Eindredactie
Patrick Huisman, patrick@dtvnieuws.nl
Rochelle Moes, rochelle@dtvnieuws.nl

Redactie
Sanne Eijkelestam, sanne@dtvnieuws.nl
Megan Hanegraaf, megan@dtvnieuws.nl
Jos Verkuijlen, jos@dtvnieuws.nl

Coördinatie burgercorrespondenten
Laura de Jong, laura.dejong@dtvnieuws.nl

Verkoop
Jeroen Stroes, accountmanager, jeroen@dtvnieuws.nl

Directie
Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl

Dtv Maashorst

Stichting Lokale Omroep voor Uden is de publieke omroep voor de gemeente Maashorst.

Hoofdredactie
Dan Wildeman, dan@dtvnieuws.nl

Eindredactie

Patrick Huisman, patrick@dtvnieuws.nl
Rochelle Moes, rochelle@dtvnieuws.nl

Redactie

Matthijs van Lierop, matthijs@dtvnieuws.nl 
Rochelle Moes, rochelle@dtvnieuws.nl
Jos Verkuijlen, jos@dtvnieuws.nl

Coördinatie burgercorrespondenten

Laura de Jong, laura.dejong@dtvnieuws.nl

Verkoop

Tiny Verhoeven, accountmanager, tiny@dtvnieuws.nl

Camera/montage

Kevin Kanters, kevin@dtvnieuws.nl

Directie

Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl