Over Dtv en MFM Brabant

De publieke omroepen van Oss-Bernheze, ’s-Hertogenbosch en Uden werken nauw met elkaar samen. Dat doen ze onder de merknamen Dtv en MFM Brabant. Alle drie de omroepen zijn losstaande organisaties met een eigen Raad van Toezicht en een eigen Programmaraad. Alle drie de omroepen zenden op televisie uit via een eigen tv-kanaal. De omroepen van Oss-Bernheze en Uden verzorgen gezamenlijk de radiozender MFM Brabant.

Dtv Oss-Bernheze

De Stichting Omroep Maasland is de publieke omroep voor de gemeenten Oss en Bernheze.

Redactie
Roy van den Busken, roy@dtvnieuws.nl
Lean Hodselmans, lean@dtvnieuws.nl
Frank Spijkers, frank@dtvnieuws.nl
Josefine van Enk, josefine@dtvnieuws.nl
Louise Zaal, eindredactie, louise@dtvnieuws.nl

Verkoop
Rik Borsboom, sales manager, 06-150 800 80, rik@dtvnieuws.nl
Esther Hoffmans, accountmanager, esther@dtvnieuws.nl
Ans Guit, binnendienst, ans@dtvnieuws.nl

Camera/montage
Martijn Janssen, martijn@dtvnieuws.nl
Joris de Zwart, joris@dtvnieuws.nl

ICT/Techniek
Mark van Leest, mark@dtvnieuws.nl

Directie/hoofdredactie
Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl

Dtv Den Bosch

De Stichting Dtv Den Bosch is de publieke omroep voor de gemeente ’s-Hertogenbosch.

Redactie
Lotte van Erp, lotte@dtvnieuws.nl
Patrick Huisman, patrick@dtvnieuws.nl
Louise Zaal, eindredactie, louise@dtvnieuws.nl


Verkoop
Lizzy van Balveren, lizzy@dtvnieuws.nl

Directie/hoofdredactie
Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl

Dtv Uden

 Stichting Lokale Omroep voor Uden is de publieke omroep voor de gemeente Uden.

Redactie
Rochelle Moes, rochelle@dtvnieuws.nl
Mark Poulussen, m.poulussen@dtvnieuws.nl
Joost Brauer, joost@dtvnieuws.nl
Louise Zaal, eindredactie, louise@dtvnieuws.nl

Verkoop
Tiny Verhoeven, tiny@dtvnieuws.nl

Directie/hoofdredactie
Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl