Over Dtv en MFM Brabant

De publieke omroepen van Oss-Bernheze, ’s-Hertogenbosch en Uden werken nauw met elkaar samen. Dat doen ze onder de merknamen Dtv en MFM Brabant. Alle drie de omroepen zijn losstaande organisaties met een eigen Raad van Toezicht en een eigen Programmaraad. Alle drie de omroepen zenden op televisie uit via een eigen tv-kanaal. De omroepen van Oss-Bernheze en Uden verzorgen gezamenlijk de radiozender MFM Brabant.

Dtv Oss-Bernheze

De Stichting Omroep Maasland is de publieke omroep voor de gemeenten Oss en Bernheze.

Hoofdredactie
Dan Wildeman, dan@dtvnieuws.nl

Eindredactie
Patrick Huisman, patrick@dtvnieuws.nl

Redactie
Roy van den Busken, roy@dtvnieuws.nl
Lean Hodselmans, lean@dtvnieuws.nl
Kevin Janssen, kevin.janssen@dtvnieuws.nl
Matthijs van Lierop, matthijs@dtvnieuws.nl 
Frank Spijkers, frank@dtvnieuws.nl

Onderzoeksredactie
Rosa de Buisonjé, rosa@dtvnieuws.nl

Social media
Coen Ramaer, coen@dtvnieuws.nl

Coördinatie burgercorrespondenten
Laura de Jong, laura.dejong@dtvnieuws.nl

Verkoop
Rik Borsboom, sales manager, 06-150 800 80, rik@dtvnieuws.nl
Esther Hoffmans, accountmanager, esther@dtvnieuws.nl
Ans Guit, binnendienst, ans@dtvnieuws.nl

Camera/montage
Martijn Janssen, martijn@dtvnieuws.nl
Joris de Zwart, joris@dtvnieuws.nl

ICT/Techniek
Mark van Leest, mark@dtvnieuws.nl

Directie
Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl

Dtv Den Bosch

De Stichting Dtv Den Bosch is de publieke omroep voor de gemeente ’s-Hertogenbosch.

Hoofdredactie
Dan Wildeman, dan@dtvnieuws.nl

Eindredactie
Patrick Huisman, patrick@dtvnieuws.nl

Redactie
Rosa de Buisonjé, rosa@dtvnieuws.nl
Martin van Hemert, martin@dtvnieuws.nl
Eva van der Weele, eva@dtvnieuws.nl

Onderzoeksredactie
Rosa de Buisonjé, rosa@dtvnieuws.nl

Social media
Coen Ramaer, coen@dtvnieuws.nl

Coördinatie burgercorrespondenten
Laura de Jong, laura.dejong@dtvnieuws.nl

Verkoop
Jeroen Stroes, accountmanager, jeroen@dtvnieuws.nl

Directie
Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl

Dtv Uden

 Stichting Lokale Omroep voor Uden is de publieke omroep voor de gemeente Uden.

Hoofdredactie
Dan Wildeman, dan@dtvnieuws.nl

Eindredactie
Patrick Huisman, patrick@dtvnieuws.nl

Redactie
Raymond Bruijns, raymond@dtvnieuws.nl
Rochelle Moes, rochelle@dtvnieuws.nl

Onderzoeksredactie
Rosa de Buisonjé, rosa@dtvnieuws.nl

Social media
Coen Ramaer, coen@dtvnieuws.nl

Coördinatie burgercorrespondenten
Laura de Jong, laura.dejong@dtvnieuws.nl

Verkoop
Tiny Verhoeven, tiny@dtvnieuws.nl

Camera/montage
Kevin Kanters kevin@dtvnieuws.nl

Directie
Eric Horvath, eric@dtvnieuws.nl