Als het aan de nieuw gevormde coalitie ligt worden de plannen om drie woontorens op de locatie van het oude Brabantbad in het Prins Hendrikpark te bouwen doorgezet. Hier legt de Stichting IJzeren Vrouw zich niet bij neer. “Wij zullen ons best doen om dit op alle mogelijke manieren tegen te werken.”
16 juni 2022 - 14:14 uur
Update met video
De discussie over de bouw van woontoren op de locatie van het oude Brabantbad in Den Bosch loopt hoog op bij de gemeente. De vraag welk belang zwaarder weegt, het woonbelang of het belang van het park, zorgt voor verdeeldheid bij de partijen.
24 november 2021 - 16:12 uur
Komen er drie woontorens op de locatie van het oude Brabantbad in Den Bosch? Als het aan Stichting IJzeren Vrouw ligt niet. Via een burgerinitiatief roepen zij de gemeente tijdens de raadsvergadering van 7 december op om te zoeken naar alternatieven.
20 november 2021 - 14:13 uur